Серіал Школа 2 сезон 17 серія онлайн – 1+1, 2018

Від | 12.09.2018

Новий сезон 17 серія дивитися

Після відвертої фотосесії Лола сама стала об’єктом для знущань в серіалі Школа Недитячі ігри 17 серія онлайн. Як зазвичай Лоліта завжди сама тролила своїх однокласників та викладала їх проблеми в соціальних мережах, щоб підняти свій рейтинг та кількість підписників. Сьогодні ж вийшло все на оборот – кожен з кого кепкувала білява красуня не міг пройти, щоб не сказати образливої фрази. Лола планувала в майбутньому працювати моделлю, але у відвертих фотосесіях їй зніматися ще рано – не досягла повноліття.

Стосунки Максима та Каті стрімко розвиваються, хоча їхні рідні та близькі проти цього. Батьки думають що їхні діти в школі дружать та допомагають один одному, а в реальності получається все навпаки – Даня погрожував Ніці розправою, якщо її мати не залишить батька в спокою. Оскільки цього не сталося хлопець виконає свою обіцянку в сімнадцятій серії, тоді ми дізнаємося про справжню сутність Вероніки, та що вона натворила в попередній школі.

Школа Недитячі ігри 2 сезон 17 серія онлайн

Після аварії Оксана почала поправлятися в лікарні. Шофер машини, яка її збила, підтримує дівчину морально та матеріально, тому, що визнає свою провину. Ця доброзичливість чоловіка допомогла батькам дівчини не подавати заяву в поліцію про тілесні ушкодження.

Залишилося чекати зовсім трішки – Серіал Школа 2 сезон 17 серія (Недитячі ігри) на каналі 1+1 онлайн прем’єра відбудеться в понеділок 17 вересня тільки на сайті school-online.info в хорошій якості – не пропусти прем’єру улюбленого українського серіалу. А якщо в новій серії ти почув класну пісню – переходи по ссилці музика, та звантажуй або слухай нові пісні з нашого сервера.


Одна думка для “Серіал Школа 2 сезон 17 серія онлайн – 1+1, 2018

  1. Наталя

    Серіал Школа, не зважаючи на всю критику, все таки продовжує набувати популярності та збільшувати свою аудиторію. Гра акторів звичайно могла б і бути кращою, але як для першого україномовного серіалу про школярів, підлітків та їх відносини із батьками – вийшло досить непогано. Я з нетерпінням чекаю виходу нових серій, люблю дивитися їх на цьому сайті або на офіційному – http://shkola.tv
    До речі, 17 серію 2 сезону Школи можна там також дивитися онлайн, кому необхідно, серія ось тут http://shkola.tv/2-sezon/17-seriya/

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *