Школа Випускний 11 серія онлайн (3 сезон)

Петру Семеновичу важко було прийняти остаточний вибір та переїхати до дарини, чим назавжди він розірвав стосунки з сімєю в серіалі Школа Випускний 11 серія онлайн. Це не в плані повністю перестав спілкуватися і нехоче бачитися, а просто вже не повернеться до них. Дарині скоро народжувати, і вона також потребує підтримки любимого чоловіка.

Своїми пісдтупними вчинками Єва зайшла вже досить далеко, чим портить не тільки особисте життя Лоліти. За те що сестра відібрала в Лоли вигідний контракт, вонв буде мститися. Лоліта знайде компромат на сестру, який доказує що вона переїхала не з києва, а з невеличкого села, ось тут і побачимо хто і як говорить. Якщо однокласники дізнаються про брехню, вони перестануть вірити Єві і поважати її.

Школа 3 сезон 11 серія онлайн / Випускний від 1+1


Назарові тяжко прийняти вибір між своїми вагітними дівчатами, а одружуватися він точно не бажає. Але справа в тому що Асяґ дійсно вагітна, і носить під серцем його дитину, але нехоче мати нічого чпільного з цим козлом. А Таня просто вже загралася у своїй брехні, яка скоро може виплести, але іменно на ній Назар збирається одружитися. Як події будуть розвиватися дальше побачимо в 11 серії 3 сезону серіалу Школа.


2 думка про “Школа Випускний 11 серія онлайн (3 сезон)

    1. Директор Автор публікації

      Замінили код відео на офіційне, тепер дивіться багато реклами разом з новою серією

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *