Школа Випускний 13 серія онлайн (3 сезон)

Тринадцята серія третього сезону

Час щоб повернути борг Єгорові спливає. Даня був заклопотаний іншими справами і не зміг знайти гроші щоб розрахуватися з колишнім другом в україномовному серіалі Школа Випускний 13 серія онлайн. Машину не повернули через те, що вона попала на штраф площадку, і права власності в нього немає; авто на литовських номерах. Єгор завітав до Данила з погрозами “забрати здоров’я”, якщо гроші не повернуться сьогодні. Як колишні друзі розв’яжуть цю непросту фінансову ситуацію дізнаємося 12 березня в безкоштовному онлайн відео.

Петро Сергійович звільнився з роботи поліціянта та в пошуках нової, оскільки гроші на дві сім’ї потрібно заробляти. Але періодично по старій дружбі він допомагає колегам викривати злочини районного та обласного значення. Судячи з цієї статистики начальник відділку роздумує над поверненням хорошого працівника знову на роботу. Не пропусти нову серію щоб побачити чи отримає Петро запрошення на роботу.

Серіал Школа 3 сезон 13 серія онлайн / Випускний на 1+1


Ми прикладаємо немало часу та зусиль для того щоб відвідувачі сайту могли за день до ефіру на телеканалі 1+1 подивитися улюблений україномовний серіал. Школа Випускний 13 серія (3 сезон) онлайн безкоштовно в хорошій якості від 12 березня 2019 року. На телебаченні тринадцяту серію ми побачимо 13, а в інтернеті на інших сайтах 14 березня. Приємного перегляду всім фанатам, і не забувайте розказувати про ексклюзивну сторінку своїм друзям в соціальних мережах, вони точно будуть вдячними.


3 думка про “Школа Випускний 13 серія онлайн (3 сезон)

    1. Директор Автор публікації

      Це всі знаємо і бачимо, але до офіційного виходу нових серій на ТВ та в інтернеті нічого кращого немає. Ми принаймі даємо Вам зробити вибір – подивитися нову серію швидше премєри, чи чекати офіційного показу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *