Школа Випускний 14 серія онлайн (3 сезон)

Сім’я Єви хоче повністю знищити життя Лоліти. Її батько навіть підробив свідоцтво про смерть школярки, щоб можна було оформити квартиру бабусі на себе, як єдиних спадкоємців в серіалі Школа Випускний 14 серія онлайн. Єві вдалося викрасти популярний блог сестри, в якому було все її життя та п’ять років праці, і вона планує його продати за кругленьку суму, адже підписників є досить багато. Тут же своєю хитрістю провінційній дівчині вдається привабити до себе Пашу, який вважає Єву красивою та чесною дівчиною, а словам Лоли він вже не вірить. Таня готує помсту колишній подрузі за зіпсований відпочинок. Підвищення Єви буде недовгим, бо все зло повинно бути наказаним.

Катя все ж дала згоду на весілля, і воно повинно відбутися досить скоро, але вона сама ще не впевнена у правильності рішення. Катерина в глибині душі відчуває себе використаною у власних цілях Алекса, але вважає поступок благородним, оскільки син повинен зростати з батьком.

Серіал Школа 3 сезон 14 серія онлайн від 1+1 / 12.03.19


Не зрадимо своїх же традицій і викладемо нову серію на день раніше прем’єри на 1+1 – тому дивися прямо зараз в хорошій якості український серіал Школа Випускний (3 сезон) 14 серія безкоштовно та без реклами та підписок. Мерщій ділися цією сторінкою з друзями, адже вони також ще не бачили чотирнадцятої серії сезону 2019 року.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *